Üye Girişi

Zaten Üye İseniz Giriş Yapın

Henüz Üye Olmadınız mı?

Üyelik Hakkında 

Yandaki panele e-posta adresinizi ve şifrenizi girerek üye girişi yapabilir ve üyelik avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Üye olduğunuz halde giriş yapamıyorsanız "şifremi unuttum" linkini tıklayarak şifrenizi yenileyebilirsiniz. Yeni şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Eğer henüz üye değilseniz dilerseniz bu şekilde de alışveriş yapabilirsiniz. Alışveriş yapmanız için üye olmanız gerekmez. Ancak makara.com.tr'ye üye olmanız, size özel kampanya ve özel indirimlerden her zaman haberdar olabilme imkanı sağlayacaktır.

Makara üyelik avantajlarından faydalanmak için sadece birkaç dakika içinde sitemize kolayca üye olabilirsiniz.

Üye olmak için lütfen tıklayın. 

Eğer zaten üye iseniz sol taraftan e-posta adresinizi ve şifrenizi girerek üye girişi yapabilir ve üyelik avantajlarından faydalanabilirsiniz.

Üye olduğunuz halde giriş yapamıyorsanız "şifremi unuttum" linkini tıklayarak şifrenizi  yenileyebilirsiniz. Yeni şifreniz e-posta adresinize gönderilecektir.

 

Hatırlatma www.makara.com.tr olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için kullanmış olduğumuz e-Ticaret paketinde değişikliğe gittik. Bu açıdan üye girişlerinde sorun yaşayan kullanıcılarımız " şifremi unuttum "linkine tıklayarak yeni şifrelerini talep edebilirler.